Hakkımızda

Şirketimiz 2014 yılında Dijital baskı sistemleri, Lazer kesim ve tarama makineleri, CNC oyma ve kesim makinelerinin satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti temel hedeflerimizdendir. Şirket politikamız uzun süreli, kalıcı, sürekliliğimizi sağlayacak adımlarla hareket etmek, müşteri firma arasında dostluğa güvene dayalı ilişkileri sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Tüm Türkiye genelinde elde etmiş olduğumuz güvenin ve kalitenin timsali bu ismimizi daha yükseklere taşıyarak “Sorunsuz ve Çözüm Odaklı Çalışma”   prensibimizle yolumuza devam etmektir.Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir.Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler;

- Açık Hava Reklam Sektörü,

- Tekstil Transfer Baskı, Taş Dizme ve Tekstil Etiketi üreticileri,

- Tekstil Direkt Kumaş Üzeri Baskıcılar ve Boyahaneler,

- Stor Perde Üreticileri,

- Bayrak Baskı ve Flama Üreticileri,

- Cam ve Ahşap üretimi yapan firmalar,

- Fuar, Stand, İç-Dış mekan baskı ve fotoğraf stüdyoları.

- Suni Deri Üzerine Dijital baskı çözümleri